nr 1179 6188
Chiffonjé
l1800-tal, mahogny, 120, djup: 58 cm, höjd: 142 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 23 april 2018 kl 18:55:14
| Tid |
Kund |
Bud |
21/4 10:55:01
200 kr
23/4 18:50:14